Geri Dön

Kalite Kontrol:

Maitürk Kimya Kalite Kontrol laboratuarlarında tüm bitmiş ürün, yarı ürün, hammadde ve ambalaj malzemeleri ile ilgili kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik testler yapılmaktadır.

Teknik Destek:

Maitürk Kimya teknik destek ekibi , satış sonrası kesintisiz hizmet anlayışı ile sürekli müşterilerinin hizmetindedir.  İstek ve talepler doğrultusunda geliştirdiği çözümler ile en kısa sürede müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Donanımlı fizik ve kimya laboratuvarı, konusunda uzman kimyager ve mühendislerden oluşan teknik personeli ve dinamik yapısı ile partnerlerinin çözüm ortağı konumundadır.

İnnovasyon ve Araştırma:

Maitürk olarak, ana çalışma alanımızdaki pozisyonumuzu güçlendiren yeni ürünler geliştirmenin yanı sıra, mevcut ürün ailemizi ve üretim adımlarımızı iyileştirmek de oldukça önemlidir. Araştırma faaliyetlerimiz, ürünlerimizin pazardaki gereksinimleri ile müşterilerin istekleri ve gelecekte yeni fırsatlar ortaya çıkaracak olan teknolojik iyileştirmeler ile sıkı bir şekilde ilişkilidir. Özellikle yaratıcılık gerektiren projelerimiz, kendi araştırma geliştirme faaliyetlerimiz, önde gelen üniversiteler ve ortak firmalarca oluşturulan bir işbirliği ağı ile desteklenmektedir. Deneyimin bu şekilde bir havuzda toplanması ile yeni fikirleri başarılı ürünlere dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Bu faaliyetler ise şirketin AR-GE departmanında çalışanların sistemli olarak gelişimiyle desteklenmektedir.

 

İletişim Formu

Gizlilik Şartlarını Okudum.